Byliśmy w Szepietowie

Ostatni, gorący weekend czerwca przedstawiciele działu skupu OSI POLAND FOODWORKS spędzili na XXVI Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie.

Podlaskie wydarzenie to okazja do podziwiania prawdziwych czempionów wśród zwierząt hodowlanych, w tym bydła mięsnego oraz mlecznego, a także koni, królików, drobiu i kóz. 250 hodowców zaprezentowało publiczności swoje najpiękniejsze okazy. Oprócz rolników w Szepietowie zagościli producenci pasz, nawozów, maszyn rolniczych, a także doradcy, którzy służyli wiedzą z zakresu produkcji zwierzęcej, roślinnej, zasad integrowanej ochrony roślin, ekonomiki produkcji, przedsiębiorczości, ekologii i agroturystyki. W programie znalazła się ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych oraz pokaz tłoczenia oleju rzepakowego. W piątek 28 czerwca na Ring wyszła młodzież, biorąca udział w Finale VI Podlaskiej Szkoły Młodych Hodowców.

Dla naszej załogi była to kolejna okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz podjęcia dialogu z przedstawicielami branży, wymiany poglądów i omówienia obecnego stanu rynku bydła rzeźnego w Polsce.

A już 19-22 września 2019 w Bednarach niedaleko Poznania odbędzie się Agro Show – ostatni przystanek na mapie targów działu skupu Foodworks w tym roku.

Zapraszamy!