Centralne Targi Rolnicze 2019

W miniony weekend dział skupu OSI POLAND FOODWORKS uczestniczył w trzeciej edycji Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie.

Jest to jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Ponad 300 wystawców z kraju i świata, 3 hale o powierzchni blisko 70 tys. m2 oraz tysiące odwiedzających! Centralne Targi Rolnicze 2019 to kilkanaście konferencji i seminariów tematycznych organizowanych przy współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami branżowymi, a także pokazy i prezentacje produktowe.

Wystawę zaaranżowano według 5 stref tematycznych. Pierwsza z nich to „Gospodarstwo na miarę przyszłości”, która była motywem przewodnim tegorocznej edycji. Jedną z głównych atrakcji stanowiły 2 modelowe mini gospodarstwa o profilu produkcji roślinnej oraz produkcji zwierzęcej. Największym sektorem był „Salon Techniki Rolniczej”, w którym prezentowano najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze. Oprócz tego odwiedzający mogli zajrzeć do „Strefy dobrej żywności”, „Salonu środków do produkcji rolnej” oraz „Salonu usług specjalistycznych”, wspierających produkcję, przetwórstwo oraz sprzedaż i dystrybucję towarów rolno-spożywczych.

Tak duże wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązania współpracy z nowymi kontrahentami oraz podtrzymania kontaktu ze stałymi hodowcami. W tym roku gospodarze poszukiwali przede wszystkim odbiorców uczciwych, rzetelnych oraz wypłacalnych, co w obecnej sytuacji rynkowej stanowi priorytet. OSI POLAND FOODWORKS jako niezastąpiony Partner oraz Dostawca doskonale wpisuje się w oczekiwania hodowców. Oferujemy wysokie standardy obsługi, uczciwe rozliczenia, pewne płatności i system kontraktacji pozwalający na stabilny rozwój hodowli bydła oraz oferowanie wyższych cen w skupie!

Zapraszamy do współpracy!