Dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego

OSI POLAND FOODWORKS dofinansowało wyjazd na turnus rehabilitacyjny uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Żmigrodzie. W tym roku 40 osobowa grupa udała się do Darłówka.

W ostatni dzień kwietnia dzieci wraz z opiekunami wyruszyły nad polskie morze, gdzie spędziły dwa tygodnie w ośrodku wczasowo-rehabilitacyjnym Piramida II. Takie wyjazdy to doskonała okazja do zmiany otoczenia, zwiedzania oraz nauki! Oprócz rehabilitacji dzieci mogły uczuć się oraz bawić na świeżym powietrzu, a wszystko to  dzięki wspaniałej pogodzie oraz specyfice miejsca.

Czas wolny to przede wszystkim wycieczki! Dzieci odwiedziły Pasiekę w Krzemienicy, Katedrę oraz nowe molo, podziwiały panoramę Darłówka, wypłynęły w rejs statkiem, by na koniec trafić do kina 7D! Oczywiście będąc nad morzem nie można odmówić sobie także codziennych spacerów brzegiem morza i odpoczynku na plaży.

Zmiana otoczenia oraz klimatu to dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych niebywale ważny aspekt, wpływający na ich rozwój. Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc wyjazd i dać radość wszystkim uczestnikom!