Integracyjny koniec roku

Grudzień to miesiąc oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz czas wspólnych spotkań działowych, które są doskonałą okazją do nawiązania relacji poza pracą, integracji oraz oderwania od codziennych obowiązków.

Serię spotkań już w listopadzie zapoczątkował magazyn żywca, którego przedstawiciele wybrali się do kina i zjedli pyszną kolację w Pub Cegła & Whisky Bar w Lesznie. W Mikołajki działy skupu i rozliczeń  wzięły udział w warsztatach, podczas których każdy uczestnik miał okazję pomalować drewnianego renifera według własnego pomysłu. Spotkanie zakończyło się uroczystym posiłkiem w Motelu Grand.

7 grudnia Bartek, Tomek, Adam i Jacek z działu uboju skosztowali pysznej pizzy w Pizzerii Mafia w Lesznie. Tydzień później nasz dział techniczny toczył zaciętą walkę w kręgle. Nagrodą była oczywiście kolacja. Tego samego dnia działy wysyłki oraz logistyki spotkały się na Ranczu w Radosławiu.

Ostatnimi teamami, które postanowiły wspólnie spędzić czas wolny były administracja oraz księgowość. 17 grudnia w Restauracji No1 w Lesznie roznosił się zapach wigilijnych dań, które doskonale przypominały, że Święta są tuż za pasem!

Integracje pracownicze przynoszą same korzyści! Scalają zespół, poprawiają atmosferę, pomagają zaadaptować się nowym członkom załogi oraz są okazją do bliższego poznania naszych kolegów z pracy, podjęcia luźnej rozmowy, także na tematy prywatne.