Kariera

OSI POLAND FOODWORKS to zakład produkcyjny specjalizujący się w uboju bydła i rozbiorze mięsa wołowego, jeden z największych o tej specjalizacji na polskim rynku. Obecnie zatrudnia około 350 pracowników, co plasuje go w grupie największych pracodawców w regionie.

W związku z dynamicznym rozwojem produkcji oraz konsekwentnym umacnianiem pozycji firmy na polskim rynku, OSI POLAND FOODWORKS ciągle poszukuje nowych pracowników.

Misją Grupy jest dążenie do bycia niezawodnym dostawcą dla wiodących światowych marek. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje; Dążymy do ciągłego doskonalenia; Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań; Pracujemy zespołowo; Działamy uczciwie.

Jeśli wyznajesz podobne wartości, jeśli Twoje studia, specjalizacja, czy zainteresowania związane są z hodowlą bydła lub produkcją mięsa i zamierzasz realizować swój potencjał i ambicje w biznesie, zapraszamy do naszego zespołu! Przyślij swoje CV oraz list motywacyjny: Napisz wiadomość

Szukamy osób świadomie planujących rozwój własnej kariery, gotowych związać się z OSI POLAND FOODWORKS długoterminowo.