Koncert charytatywny dla Pani Sylwii!

W miniony piątek 16 marca w Szkole Podstawowej nr 13 w Lesznie odbył się koncert charytatywny, który miał na celu wsparcie Pani Sylwii Genz, mamy dwóch uczniów SP13, która od lat choruje na neuroboreliozę. Koszt codziennego leczenia jest ogromny, dlatego też wychowawczyni wraz z kilkoma mamami postanowiła pomóc Pani Sylwii w jej walce! Nie zabrakło tam także przedstawicieli OSI POLAND FOODWORKS!

Koncert składał się z części artystycznej, w której udział wzięli m.in. Kabaret Nic Śmiesznego( także jako główny organizator całego przedsięwzięcia), Mażoretki Orkiestry Dętej Miasta Leszna, Funky Flava Dance School oraz zespół Grandpas.

Wszyscy goście mogli wspomóc zbiórkę poprzez zakup m.in. przepięknych stroików wielkanocnych, wykonanych przez pracowników OSI POLAND FOODWORKS oraz przepysznych ciast i ciasteczek, które upiekli członkowie działu Księgowości i Administracji naszego zakładu.

Całe wydarzenie zostało objęte patronatem Prezydenta Miasta Leszna Pana Łukasza Borowiaka.

Mamy ogromną nadzieję, że zebrane fundusze wspomogą tak kosztowne leczenie oraz przyczynią się do poprawy samopoczucia Pani Sylwii, którą podziwiamy za niesamowitą siłę i motywację do walki z chorobą.