Opolagra 2019 za nami!

Tegoroczna XVI już edycja największych targów rolniczych w południowej Polsce odbywała się w dniach 14-16 czerwca na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim pod Opolem. Ponad 400 wystawców, 50 tysięcy odwiedzających, pokazy imponujących maszyn rolniczych oraz wystawa zwierząt hodowlanych-to wszystko z udziałem OSI POLAND FOODWORKS.

Bogaty program, wzrastająca liczba wystawców, a także bezpłatny wstęp od lat przyciągają na targi koło Opola zwiedzających z kilku województw. Oprócz części wystawienniczej Opolagra to także wykłady, debaty i panele dyskusyjne dotyczące bieżących trendów w rolnictwie, w tym nowinek technologicznych, wpływających na usprawnienie produkcji rolnej. Jednym z najciekawszych punktów była wystawa bydła mlecznego i mięsnego. Zwierzęta tygodniami są skrupulatnie przygotowywane do wyjścia na wybieg, aby jak najlepiej zaprezentować się tak szerokiej publiczności.

Dla przedstawicieli działu skupu każde wydarzenie targowe to przede wszystkim szansa na zdobycie nowych kontrahentów, którzy poszukują współpracy w zakresie sprzedaży bydła. Jako część światowego koncernu OSI POLAND FOODWORKS oferuje hodowcom wysokie standardy obsługi, pewne płatności i system kontraktacji pozwalający na stabilny rozwój hodowli bydła oraz otrzymanie wyższych cen skupu. Zachęcamy do podjęcia współpracy!

A już 29 czerwca 2019 pojawimy się na XXVI Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i Dniach z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie.