OSI FOODWORKS Team w Biegu z Policją

31 sierpnia odbył się X Bieg z Policją. Ulicami Góry pobiegło 260 zawodników, w tym drużyna OSI POLAND FOODWORKS w 5 osobowym składzie.

Żar z nieba, duża konkurencja, radość z przekroczenia mety”- tak w kilku słowach opisuje ten dzień Marcin Ćwian, kierownik rozbioru zakładu w Chróścinie. O godzinie 16:00 wszyscy uczestnicy ruszyli w 10 kilometrową trasę, którą podzielono na 4 pętle. Temperatura niestety nie ułatwiała zadania. Ostatni dzień sierpnia był jednym z najcieplejszych minionego tygodnia.

Dobiegliśmy wszyscy. Nawet kontuzja jednego z naszych zawodników nie powstrzymała teamu przed dokończeniem zadania. Pomimo gorszych wyników satysfakcja na mecie była nie do opisania. Wspieraliśmy się nawzajem do samego końca”– dodaje Marcin.

Gratujemy OSI FOODWORKS Team w składzie: Natalia Symulewicz, Tomek Macyna, Paweł Feledyn, Marcin Ćwian oraz Paweł Chmiel wytrwałości oraz ogromnego hartu ducha. Wasza postawa zaangażowania oraz wzajemnego wparcia jest godna naśladowania. Trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia sportowe oraz czekamy na starty w barwach OSI.