Październik pod znakiem szkoleń

Październik w OSI POLAND FOODWORKS stał pod znakiem samodoskonalenia! Pracownicy poszerzali swoją wiedzę z zakresu zarządzania oraz informatyki.

1 października zakończył się drugi moduł szkolenia kadry menadżerskiej. Już w maju kilkuosobowa grupa rozpoczęła szkolenie w Leszczyńskim Centrum Biznesu. Wszyscy uczestnicy poznali nowe techniki zarządzania, standardy obowiązujące w całej Europie, a także wykazali się umiejętnością pracy w grupie. Nabyta wiedza pomoże w wykonywaniu codziennych obowiązków, związanych z zarządzaniem zespołami m.in. takich działów jak wysyłka, magazyn żywca, rozbiór i ubój. Każdy uczestnik postawił sobie cel, który musi osiągnąć w określonym czasie. Następna grupa rozpoczęła naukę 14 października, tym razem byli to kolejni reprezentanci działów wysyłki i rozbioru oraz przedstawiciele działów skupu, rozliczeń, utrzymania ruchu i jakości.

Tego samego dnia, na sali konferencyjnej w naszym Zakładzie rozpoczęło się szkolenie w zakresie podstawowej obsługi programu Microsoft Excel, który jest jednym z ważniejszych narzędzi, niezbędnych do wykonywania codziennych działań, ułatwiających pracę. Wykładowca poznańskiego IT School oprócz przekazania wiedzy teoretycznej, szkolił uczestników poprzez realizację zadań praktycznych. Pracownicy działów sprzedaży, logistyki, rozliczeń, księgowości i administracji podejmowali wiele wyzwań, z którymi doskonale sobie radzili!

Wszystkim uczestnikom kursów gratulujemy! Stałe doskonalenie umiejętności to podstawowa wartość, cechująca Grupę OSI, dlatego zachęcamy do udziału w kolejnych szkoleniach i poszerzania swojej wiedzy.