OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 60 zakładów produkcyjnych

Czytaj więcej...

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu to taki sposób prowadzenia firmy, w którym priorytetem nie jest wyłącznie maksymalizacja zysku właściciela, ale osiągnięcie równowagi pomiędzy efektywnością i dochodowścią, a interesem społecznym...można przeczytać w bieżącym wydaniu Panoramy Leszczyńskiej.

OSI POLAND FOODWORKS, razem z firmami: Werner Kenkel oraz OHZ Garzyn stał się przykładem zakładów, które wyróżniają się w regionie zasadą zrównoważonego rozwoju i zaanagażowania w rozwój podstawowego kapitału społecznego każdej firmy jakim są jej pracownicy. 

Wypowiedzi do artykułu udzieliła Brygida Kędziora dyrektor administracyjny. 

Jeśli chcesz zapoznać się z całym artykułem - kliknij Dobrzy kapitaliści


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.