OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 60 zakładów produkcyjnych

Czytaj więcej...

W ciągu niespełna półtora roku od rozpoczęcia działalności, zakład OSI POLAND FOODWORKS, produkujący wołowinę i należący do OSI Group, stał się jednym z największych polskich producentów wołowiny. Polityka zakładu ma wpływ na ceny skupu i sprzedaży mięsa wołowego w całym kraju. Co więcej, przedsiębiorstwo pod kierownictwem PIOTRA ANTKOWIAKA stało się jednym z najprężniej funkcjonujących zakładów w całej europejskiej strukturze OSI Group... przeczytać możemy w najnowszym numerze miesięcznika wydawanego przez stowarzyszenie Polskie-Mięso.

Artykuł o OSI POLAND FOODWORKS ukazał się w ramach cyklu "Osobowość numeru", którego bohaterem stał się tym razem Piotr Antkowiak, dyrektor zarządzający firmy.

Jeśli chcesz zapoznać się z całym artykułem - kliknij "Menadżer kompletny"

W ubiegłym roku, w ramach tego samego cyklu artykułów, ukazał się materiał prezentujący Waldemara Kowalkowskiego dyrektora zarządzającego OSI FOOD SOLUTIONS POLAND, drugiej spółki Grupy OSI na polskim rynku. 

Jeśli chcesz zapoznać się z sylwetką Waldemara Kowalkowskiego kliknij "Potentat wśród hamburgerów" 


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.