OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 60 zakładów produkcyjnych

Czytaj więcej...

Wydarzenia

OSI POLAND FOODWORKS jako jeden z największych zakładów produkcyjnych w regionie, zatrudniający 300 pracowników doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest podnoszenie świadomości dotyczącej zagrożeń powstających podczas wykonywania codziennych czynności, zarówno w pracy, jak i poza nią. Oprócz rozszerzonych wykładów z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, ogromny nacisk kładziemy także na przeszkolenie wszystkich pracowników w zakresie udzielania pierwszej pomocy, m.in. przy użyciu defibrylatora. Posiadając wiedzę oraz odpowiednie narzędzia służące ratownictwu medycznemu, jesteśmy w stanie udzielić fachowej pomocy, a co więcej, uratować ludzkie życie!

Do końca obecnych rozgrywek jesienno-zimowych pozostało jeszcze kilka spotkań, ale KS Futsal Leszno już wczoraj zapewniła sobie historyczny awans do I ligi futsalowej i kończy cały sezon ogromnym sukcesem! 

W miniony weekend w Centrum Targowo-Konferencyjnym Warmii i Mazur w Ostródzie odbyła się II edycja Targów Hodowlanych Zagroda, które stanowią jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w rejonie Polski północno-wschodniej. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! 

Międzyszkolny Konkurs Kolęd organizowany przez Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Witoszycach to już tradycja. Tegoroczna XIII edycja zgromadziła 57 solistów z 3 województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego.

W listopadzie dział skupu OSI POLAND FOODWORKS spotkał się w malowniczym Zamku w Lubostroniu, aby podsumować działania podjęte w minionym III kwartale, omówić cele wyznaczone na ostatnie 3 miesiące bieżącego roku, a także wymienić się doświadczeniami i informacjami dotyczącymi skupu bydła rzeźnego w Polsce.

7 tysięcy wystawców reprezentujących 105 krajów, 155 tysięcy zwiedzających, 13 wybranych firm z Polski i 5 przedstawicieli OSI POLAND FOODWORKS-tak w liczbach można podsumować jedne z największych targów sektora spożywczego, które miały miejsce w Paryżu w dniach 16-20 października.

Zainteresowanych ofertą OSI POLAND FOODWORKS, zapraszamy na Międzynarodowe Targi Spożywcze SIAL Paris 2016. Stoisko organizowane jest w ramach wystawy Polskiego Związku Producentów Bydła Mięsnego i Związku Polskie Mięso, które znajdą Państwo w Hali nr 6, sektorze L, nr stoiska 100.

 

Do zobaczenia w Paryżu...

 

 

zaproszenie-sial2016

 

Jak obecnie wiadomo ostatni tydzień sierpnia to czas kiedy nasi najmłodsi nie radują się nadmiernie, wszyscy wiemy jak to było, każdy dziś już dorosły przez to przechodził. Jedni wracali z dalekich podróży z nad oceanów, mórz, jezior czy wysokich gór, inni pomagali rodzicom w domowych porządkach, następni grali w piłkę, czy jeździli rowerami. Jednak każdy w myślach już szykował się do pierwszych zajęć w nowym roku szkolnym. To był magiczny czas przygotowań. Z jednej strony koniec wakacyjnej beztroski, a z drugiej początek młodocianych obowiązków.

W pewien niedzielny lipcowy poranek w Górze zebrało się aż 253 fanów kolarstwa górskiego, po to by kolejny raz „dać sobie wycisk” na 4 trasach rowerowych, wyznaczonych przez organizatorów w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej na V Maratonie MTB – Sto Procent Pasji. 

OSI POLAND FOODWORKS został oficjalnym sponsorem Seweryna Kubickiego - pomysłodawcy projektu „Piechur – Pieszo przez wszystkie Puszcze w Polsce”, którego celem jest promocja naturalnie dzikich terenów polskich puszczy oraz aktywne spędzanie wolnego czasu. Projekt ten zyskał ogromną popularność i został objęty patronatem medialnym National Geographic.

2 lipca 2016 roku siedmioosobowa grupa wolontariuszy z gminy Góra wyruszała w drogę na Ukrainę - to jeden z 16 krajów, w którym Grupa OSI prowadzi swoją działalność.

Hiszpania to kolejny kraj, w którym niecały rok po uzyskaniu tytułu Mistrza Świata Służb Mundurowych w wioślarstwie halowym, Michał Uściło wywalczył kolejny złoty medal. Ten młody i uzdolniony sportowiec na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze. Na swoim koncie posiada już sporą liczbę osiągnięć i nie zamierza prędko kończyć kariery. Michał zawsze podkreśla, że "wielkie czyny tworzą ludzie o wielkich marzeniach – dlatego nigdy nie przestanie marzyć…”  

29 stycznia 2016 r. odbył się XII Międzyszkolny Konkurs Kolęd, który zorganizowany został przez zaprzyjaźniony z OSI POLAND FOODWORKS Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Witoszycach, kierowany przez Dyrektora Leszka Steckiego.

Ponad 300 kamizelek i 250 opasek odblaskowych trafiło do dzieci ze szkół podstawowych w Wąsoszu i Jemielnie. To wynik akcji "Dziecko bezpieczne na drodze...", która swoim zasięgiem objęła już cały powiat górowski.

Ponad 160 000 branżowych zwiedzających spośród 192 krajów świata odwiedziło największe targi żywności dla handlu detalicznego, rynku usług gastronomicznych i cateringowych. 


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.