OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 60 zakładów produkcyjnych

Czytaj więcej...

W listopadzie dział skupu OSI POLAND FOODWORKS spotkał się w malowniczym Zamku w Lubostroniu, aby podsumować działania podjęte w minionym III kwartale, omówić cele wyznaczone na ostatnie 3 miesiące bieżącego roku, a także wymienić się doświadczeniami i informacjami dotyczącymi skupu bydła rzeźnego w Polsce.

Po obfitym w targi rolnicze okresie letnim, kiedy to nasi przedstawiciele pojawiali się w wielu zakątkach Polski, nadeszła pozornie nieco spokojniejsza jesień. Zwiększenie tygodniowego uboju, które jest jednym z najważniejszych wydarzeń mijającego roku, zapewniło naszemu działowi skupu dodatkową motywację do poszukiwania nowych dostawców, a także dokonywania jeszcze większych zakupów.
Intensyfikacja działań spowodowała, że niezbędne było zwiększenie liczby naszych przedstawicieli, a co za tym idzie powiększenie floty samochodowej OSI POLAND FOODWORKS.
Przed nami kolejny rok, który miejmy będzie tak rozwojowy jak ten mijający 2016.


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.