OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 60 zakładów produkcyjnych

Czytaj więcej...

Międzyszkolny Konkurs Kolęd organizowany przez Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Witoszycach to już tradycja. Tegoroczna XIII edycja zgromadziła 57 solistów z 3 województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego.

Wszyscy wykonawcy zostali podzieleni na grupy według wieku: od dzieci przedszkolnych do uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.  Poziom Konkursu był bardzo wyrównany, o czym świadczy przyznanie kilku nagród ex aequo.

OSI POLAND FOODWORKS jako wierny kibic młodych talentów postanowiło wesprzeć całą inicjatywę zakupem 60 maskotek misiów-nagród dla wszystkich solistów biorących udział w Konkursie.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na drodze wokalnej. Przed organizatorami chylimy czoła za profesjonalne przygotowanie oraz ciągły rozwój Konkursu, który z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników.

Do zobaczenia w kolejnej edycji!


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.