OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 60 zakładów produkcyjnych

Czytaj więcej...

W miniony weekend w Centrum Targowo-Konferencyjnym Warmii i Mazur w Ostródzie odbyła się II edycja Targów Hodowlanych Zagroda, które stanowią jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w rejonie Polski północno-wschodniej. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! 

Dzięki szerokiemu zakresowi tematycznemu przedstawiciele działu skupu OSI POLAND FOODWORKS mogli porozmawiać z hodowcami, wymienić doświadczenia i poglądy dotyczące branży oraz nawiązać nowe kontakty. Nasze stoisko było chętnie odwiedzane przez rolników, którzy pytali przede wszystkim o ceny skupu oraz sytuację na rynku bydła rzeźnego.

Dopełnieniem całego wydarzenia oraz dodatkową atrakcją dla zwiedzających była Wystawa Zwierząt Hodowlanych, podczas której wybrano championy w różnych kategoriach.

Nie ma wątpliwości, że za rok ponownie zobaczymy się w Ostródzie!


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.