OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 60 zakładów produkcyjnych

Czytaj więcej...

Do końca obecnych rozgrywek jesienno-zimowych pozostało jeszcze kilka spotkań, ale KS Futsal Leszno już wczoraj zapewniła sobie historyczny awans do I ligi futsalowej i kończy cały sezon ogromnym sukcesem! 

Jako pasjonaci sportu oraz wierni kibice wszelkiej aktywności fizycznej wspieramy leszczyński Klub od 2015 roku. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy w zespole zaszły pewnie zmiany, m.in. nastąpiła wymiana trenera, która stała się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Drużyna zwiększyła swój apetyt na zwycięstwa, co doskonale widać w tabeli wyników z obecnego sezonu. KS Futsal Leszno ma za sobą 11 wygranych spotkań i tylko 1 porażkę. Takie statystyki nie pozostawiały wątpliwości, że awans jest nieunikniony, a główny cel na obecny sezon zostanie osiągnięty!

Serdecznie zapraszamy do kibicowania oraz wspierania drużyny w trakcie trwania ligi. Wszelkie informacje dotyczące terminarza oraz tabela z wynikami znajdują się na stronie internetowej KS Futsal Leszno.

OSI POLAND FOODWORKS mocno trzyma kciuki za kolejne sukcesy! Mamy ogromną nadzieję, że we wrześniu spotkamy się jako sponsor drużyny I-ligowej!


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.