OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 60 zakładów produkcyjnych

Czytaj więcej...

OSI POLAND FOODWORKS jako jeden z największych zakładów produkcyjnych w regionie, zatrudniający 300 pracowników doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest podnoszenie świadomości dotyczącej zagrożeń powstających podczas wykonywania codziennych czynności, zarówno w pracy, jak i poza nią. Oprócz rozszerzonych wykładów z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, ogromny nacisk kładziemy także na przeszkolenie wszystkich pracowników w zakresie udzielania pierwszej pomocy, m.in. przy użyciu defibrylatora. Posiadając wiedzę oraz odpowiednie narzędzia służące ratownictwu medycznemu, jesteśmy w stanie udzielić fachowej pomocy, a co więcej, uratować ludzkie życie!

OSI POLAND FOODWORKS czując społeczną odpowiedzialność i chcąc wesprzeć lokalne środowisko postanowiło zaopatrzyć Ochotniczą Straż Pożarną Radosław w profesjonalny sprzęt ratownictwa medycznego, który wspomoże wszelkie działania mające na celu ratowanie zdrowia oraz życia. Pierwszym z elementów jest zestaw OSP R1 w torbie PSP R1, w składzie którego znajdują się m.in.: kompletny zestaw opatrunków (do ran oraz oparzeń), worek samorozprężalny,  umożliwiający wentylację bierną i czynną, dwa kołnierze szyjne, szyny stosowane przy złamaniach, dwustronna,  termoregulacyjna „folia życia”. Drugi element to deska ortopedyczna ze stabilizacją i pasami, niezbędna do transportu osób poszkodowanych.

Mamy ogromną nadzieję, że podarowany sprzęt wspomoże działania prowadzone przez OSP Radosław oraz umożliwi profesjonalne niesienie pomocy potrzebującym.


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.