Wołowina

Przywiązujemy ogromną rolę do procedur zapewniających bezpieczeństwo produkowanego mięsa na każdym etapie produkcji, począwszy od przyjęcia żywca wołowego, poprzez ubój, rozbiór i dostawę towaru do klienta.

Skup bydła

Jako niezawodny partner oferujemy hodowcom bydła wysokie standardy obsługi, uczciwe rozliczenia, pewne płatności i system kontraktacji pozwalający na stabilny rozwój hodowli oraz uzyskiwanie wyższych cen w skupie.

Zrównoważony
rozwój

Działania te są prowadzone poprzez wykorzystanie systemów zarządzania zrównoważonym rozwojem oraz zobowiązanie Firmy do ciągłego doskonalenia jej wyników w zakresie działań środowiskowych...

OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z krajowych przedstawicieli amerykańskiego koncernu OSI GROUP, globalnego producenta i dostawcy świeżego, a także mrożonego mięsa wołowego, drobiowego, wieprzowego, z ponad 100 letnią tradycją, cieszącego się znakomitą reputacją na międzynarodowym rynku produktów spożywczych...

Czytaj więcej

System Hodowli Bydła „CULTIVATE”

OSI POLAND FOODWORKS kultywuje wartości zrównoważonego rozwoju, promując stosowanie zrównoważonych praktyk hodowlanych. Wprowadzony w lipcu 2019 roku program o nazwie „CULTIVATE”, oddziałuje na wszystkie obszary zarządzania fermą i zapewnia jej zrównoważony rozwój . Obecnie w programie uczestniczy około 24369 polskich hodowców, otrzymujących premie finansowe przy sprzedaży bydła.

Czytaj więcej

Polski rolnik z tytułem Flagowego Farmera McDonald’s!

01 lipiec 2020
Flagship Farmers to Program McDonald’s zrzeszający hodowców oraz rolników na całym świecie, motywujący do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami w zakresie rozwoju własnej działalności.

Konkurs Safeworks 2020

19 czerwiec 2020
Safeworks to konkurs promujący wśród pracowników przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w środowisku pracy, podnoszący świadomość bezpiecznych zachowań oraz angażujący pracowników w kształtowanie bezpiecznego miejsca pracy.

Książki, puzzle i gry dla szpitali oraz domów dziecka

15 czerwiec 2020
Dział skupu OSI POLAND FOODWORKS ufundował książki, puzzle i gry dla 17 dziecięcych oddziałów szpitali oraz domów dziecka z całej Polski!

Konkurs "Dbam o środowisko"

05 czerwiec 2020
5 czerwca na całym świecie obchodzony jest Dzień Środowiska. 

Wspieranie lokalnej społeczności

02 czerwiec 2020
Wspieranie lokalnej społeczności jest jednym z działań, które OSI POLAND FOODWORKS zawsze podejmuje bez zawahania! Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele jednostek jeszcze bardziej potrzebuje pomocy. Nie przeszliśmy obok tego obojętnie.

Maseczki i apteczki dla pracowników

28 maj 2020
W trosce o nasze dobro Grupa OSI przekazała wszystkim pracownikom OSI POLAND FOODWORKS oraz firm podwykonawczych apteczki higieniczne.

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

sdfsdfs

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności