Wołowina

Przywiązujemy ogromną rolę do procedur zapewniających bezpieczeństwo produkowanego mięsa na każdym etapie produkcji, począwszy od przyjęcia żywca wołowego, poprzez ubój, rozbiór i dostawę towaru do klienta.

Skup bydła

Jako niezawodny partner oferujemy hodowcom bydła wysokie standardy obsługi, uczciwe rozliczenia, pewne płatności i system kontraktacji pozwalający na stabilny rozwój hodowli oraz uzyskiwanie wyższych cen w skupie.

Zrównoważony
rozwój

Działania te są prowadzone poprzez wykorzystanie systemów zarządzania zrównoważonym rozwojem oraz zobowiązanie Firmy do ciągłego doskonalenia jej wyników w zakresie działań środowiskowych...

OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z krajowych przedstawicieli amerykańskiego koncernu OSI GROUP, globalnego producenta i dostawcy świeżego, a także mrożonego mięsa wołowego, drobiowego, wieprzowego, z ponad 100 letnią tradycją, cieszącego się znakomitą reputacją na międzynarodowym rynku produktów spożywczych...

Czytaj więcej

System Hodowli Bydła „CULTIVATE”

OSI POLAND FOODWORKS kultywuje wartości zrównoważonego rozwoju, promując stosowanie zrównoważonych praktyk hodowlanych. Wprowadzony w lipcu 2019 roku program o nazwie „CULTIVATE”, oddziałuje na wszystkie obszary zarządzania fermą i zapewnia jej zrównoważony rozwój . Obecnie w programie uczestniczy około 24369 polskich hodowców, otrzymujących premie finansowe przy sprzedaży bydła.

Czytaj więcej

Wspieramy sport!

16 listopad 2020
OSI POLAND FOODWORKS zostało Partnerem Klubu tenisowego LKS "Błękitni" Niechłód, stawiającego na szkolenie młodzieży, funkcjonującego na terenie Święciechowy.

Rozbudowa magazynu żywca

05 listopad 2020
W listopadzie 2019 roku rozpoczęła się jedną z największych inwestycji, powstała w ostatnich latach w zakładzie w Chróścinie. Przebudowie uległ magazyn przyjęcia żywca, który rozpocznie swoją działalność w listopadzie.

Rowerowe OSI

06 październik 2020
Dbanie o własne zdrowie, środowisko oraz wsparcie działań charytatywnych to trzy ważne cele, które realizowaliśmy, dołączając do ogólnopolskiej akcji Rower Pomaga. Wspólnymi siłami przejechaliśmy 13 000 km!

Dni Bezpiecznej Żywności 2020

21 wrzesień 2020
Bezpieczeństwo żywności to ogół koniecznych do spełnienia warunków i działań, które muszą być podjęte podczas wszystkich etapów procesu produkcji żywności i obrotu handlowego żywnością, celem zapewnienia bezpieczeństwa życia i zdrowia konsumentów.

Polski rolnik z tytułem Flagowego Farmera McDonald’s!

01 lipiec 2020
Flagship Farmers to Program McDonald’s zrzeszający hodowców oraz rolników na całym świecie, motywujący do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami w zakresie rozwoju własnej działalności.

Konkurs Safeworks 2020

19 czerwiec 2020
Safeworks to konkurs promujący wśród pracowników przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w środowisku pracy, podnoszący świadomość bezpiecznych zachowań oraz angażujący pracowników w kształtowanie bezpiecznego miejsca pracy.

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

sdfsdfs

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności