OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 60 zakładów produkcyjnych

Czytaj więcej...

OSI POLAND FOODWORKS to jeden z największych zakładów produkcyjnych, specjalizujących się w uboju bydła i rozbiorze mięsa wołowego. Obecnie zatrudnia ok. 300 pracowników, co plasuje go w grupie największych pracodawców w regionie.

W związku z dynamicznym rozwojem produkcji oraz konsekwentnym umacnianiem pozycji firmy na polskim rynku, OSI POLAND FOODWORKS ciągle poszukuje nowych pracowników.

Misją Grupy jest dążenie do bycia niezawodnym dostawcą dla wiodących światowych marek. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje; Dążymy do ciągłego doskonalenia; Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań; Pracujemy zespołowo; Działamy uczciwie.

Jeśli wyznajesz podobne wartości, jeśli Twoje studia, specjalizacja, czy zainteresowania związane są z hodowlą bydła lub produkcją mięsa i zamierzasz realizować swój potencjał i ambicje w biznesie, zapraszamy do naszego zespołu!Przyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukamy osób świadomie planujących rozwój własnej kariery, gotowych związać się z OSI POLAND FOODWORKS długoterminowo.

Zapoznaj się z działem - Działalność pro-pracownicza

Przeczytaj artykuł - Dziesięć zawodów w jednym życiu.

Przeczytaj artykuł - Światowy potentat dla lokalnej społeczności

Przeczytaj artykuł - Dobrzy Kapitaliści

Przeczytaj artykuł - Menadżer kompletny

Przeczytaj artykuł - Uczelnia z przyszłością!

Przeczytaj artykuł - Mikołajki w OSI POLAND FOODWORKS!


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 50 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Ameryce Północnej, Łacińskiej, Europie i Azji i zatrudniający ponad 19 tysięcy pracowników. Producent i dostawca świeżego, mrożonego oraz przetworzonego mięsa drobiowego, wieprzowego, wołowego.