Restauracja zaopatrywana przez OSI wśród najlepszych!

Portal turystyczny Big 7 Travel, który jest doskonałym przewodnikiem po całym świecie hotelarsko-gastronomicznym stworzył ranking najlepszych 50 steakhousów w Europie. Wśród nich znalazła się warszawska restauracja Beef n’ Pepper, od 3 lat zaopatrywana przez Golden Products, partnera i przedstawiciela OSI POLAND FOODWORKS w Warszawie.

Znakomita jakość mięsa, jego delikatność oraz staranność przygotowania to trzy elementy gwarantujące uzyskanie niezapomnianego smaku, który zasłużył na 16 miejsce w Europie! W menu Restauracji znajdziemy najwyższej klasy steki z polędwicy, rostbefu i antrykotu. Każdy element jest sezonowany przez ściśle określoną ilość dni, dzięki czemu nabiera kruchości, a jego smak jest jeszcze bardziej intensywny i wyrazisty. Obowiązkową pozycją jest oczywiście także klasyczny tatar wołowy.

Takie wyróżnienie jest doskonałą motywacją i potwierdzeniem, że OSI POLAND FOODWORKS to niezastąpiony partner i dostawca produktów najwyżej klasy, starannie dobieranych w procesie produkcji.

A już w lipcu czeka nas ogromne wyzwanie, mianowicie kolejna edycja World Steak Challenge, która w tym roku odbędzie się w Dublinie. Relacja niebawem!