SIAL 2018

5 dni, 7020 firm z ponad 100 krajów świata, 21 sektorów wystawienniczych i ponad 160 tysięcy odwiedzających – to tylko kilka liczb, które w niewielkim skrócie obrazują minioną edycję Targów SIAL 2018.

Początek tego ogromnego wydarzenia miał miejsce w 1964 roku i trwa nieprzerwanie po dzień dzisiejszy. SIAL to doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów na arenie międzynarodowej, wśród największych firm branży spożywczej. Do kategorii wystawy należą m.in. produkty żywnościowe, mleczne, owoce i warzywa, napoje, alkohole, wyroby piekarskie, a także produkty organiczne, dietetyczne, czy przeznaczone specjalnie dla niemowląt.

W tym roku przedstawicieli OSI POLAND FOODWORKS można było spotkać na dwóch stanowiskach. Pierwsze z nich zorganizowano w ramach projektu „Smakuj Polską Wołowinę i Wieprzowinę”, gdzie znaleźliśmy się wśród 16 wybranych firm, zrzeszonych przez 4 organizacje: Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP, Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego, Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego oraz Związek Polskie Mięso. Nasz dział sprzedaży nie miał chwili wytchnienia, ponieważ licznie odwiedzali nas stali, lojalni klienci, ale także nowe osoby, chętne do zawiązania współpracy. Drugie stanowisko należało do OSI CONVENIENCE EUROPE, gdzie na pytania odwiedzających odpowiadali nasi europejscy koledzy.

Polska wołowina staje się coraz bardziej znana wśród europejskich, a także światowych smakoszy. Współpraca z certyfikowanymi hodowcami, dbałość o dobrostan zwierząt oraz spełnianie rygorystycznych przepisów wpływa na to, że otrzymujemy produkt najwyższej jakości i o doskonałych walorach smakowych, o czym świadczą m.in. tegoroczne medale zdobyte przez OSI POLAND FOODWORKS na World Steak Challenge w Londynie! Cieszymy się, że mamy bezpośredni wpływ na popularyzację i promocję mięsa wołowego na arenie międzynarodowej i liczymy, że nasze działania przyniosą efekty w postaci jeszcze większej ilości zadowolonych kontrahentów z całego świata. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu tegorocznej edycji targów SIAL oraz ogromnych możliwości, jakie nam dają.

Za dwa lata ponownie meldujemy się w Paryżu!