Spotkanie WZHIPB w Krobi

W dniu wczorajszym 90 członków Wielkopolskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła spotkało się w Krobi, aby wybrać prezesa oraz zarząd Związku, a także omówić bieżącą sytuację na rynku. Jako jeden z największych producentów wołowiny w Polsce byliśmy obecni na spotkaniu.

WZHIPB od lat wspiera hodowców na terenie wielkopolski. Wśród jego najważniejszych celów jest m.in. podnoszenie poziomu hodowli bydła, reprezentowanie, obrona interesów hodowców i producentów, ochrona ich godności i dobrego imienia oraz organizowanie działalności socjalnej i kulturalnej dla członków Związku.

W wyniku głosowania prezesem ponownie został Przemysław Jagła, który od 16 lat piastuje najważniejsze stanowisko w Związku i cieszy się pełnym zaufaniem wśród swoich współczłonków. Atmosfera spotkania była dość burzliwa, a wszystko to za sprawą aktualnej kondycji rynku bydła, która od kilkunastu dni przechodzi kryzys. Dyskutowano o sytuacji rolników i hodowców, którzy najbardziej odczuli zachodzące zmiany.

Stoisko OSI POLAND FOODWORKS cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wielu hodowców doskonale zna naszą firmę i od lat współpracuje z naszym działem skupu. Spotkanie w Krobi było doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz wymianę telefonów z potencjalnymi klientami.