Szkolenie menadżerów

W dniach 27-28 stycznia w Hotelu Akwawit w Lesznie odbył się 3 moduł szkolenia menadżerów dla grupy A, która rozpoczęła cały cykl w maju ubiegłego roku. Tydzień wcześniej grupa B zakończyła moduł 2.

Oprócz pracowników działów wysyłki, magazynu żywca, rozbioru, skupu, jakości i utrzymania ruchu OSI POLAND FOODWORKS w szkoleniach uczestniczyły także osoby z firm, z którymi współpracujemy, tj. Climbex oraz Meat-Pros.

Tematem trzeciej części szkolenia było budowanie efektywnych zespołów. Uczestnicy, m.in. na przykładzie tworzenia drużyny piłkarskiej, poznawali mechanizmy towarzyszące powstawaniu zespołu, z zaangażowaniem dążącego do wspólnego celu. Dodatkowo poznali korzyści płynące z różnic wewnątrz grupy, a także uczyli się jak konstruktywnie rozwiązać towarzyszące różnorodności konflikty.

Sami uczestnicy bardzo pozytywnie ocenili szkolenie. Doceniają przede wszystkim jego formę w postaci wykładu i ćwiczeń, treść dopasowaną do zawodowej praktyki, a także sposób przekazywania informacji oraz luźną atmosferę.

Cały cykl szkoleń składa się z 4 modułów. Ich celem jest stworzenie profesjonalnej, świadomej kadry menadżerskiej, która w efektywny sposób zarządza podległym zespołem.