Sztuka negocjacji bez tajemnic

W dniach 25-26 kwietnia 2019 r. w pakosławskim Pałacu, w ramach kwartalnego spotkania skupu odbyło się szkolenie w zakresie skutecznej rozmowy handlowej z elementami negocjacji, które przeprowadził Łukasz Kaca, trener i negocjator, od 10 lat związany z branżą agro.

Celem spotkania było poznanie wiedzy, która pozwoli na prowadzenie efektywnych rozmów handlowych z zachowaniem dobrych relacji z klientem, a także rozwiniecie umiejętności negocjacyjnych. Uczestnicy dowiedzieli się o najczęściej popełnianych błędach, występujących barierach komunikacyjnych oraz dobieraniu argumentów odpowiednich do sytuacji. Oprócz pracowników działu skupu w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele sprzedaży oraz magazynu żywca.

Po szkoleniu przyszedł czas na podsumowanie I kwartału 2019 roku, z którego wynika jasno-rozwijamy się! OSI POLAND FOODWORKS działa już na terenie 11 województw, w oparciu o 3 bazy skupowe. Jednym z najważniejszych wydarzeń było otwarcie nowego punku gromadzenia w Mieszałkach, w województwie zachodniopomorskim. W lutym uczestniczyliśmy w Centralnych Targach Rolniczych, a marzec stał pod znakiem spotkań organizowanych przez Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Przed działem skupu kolejny kwartał oraz nowe wyzwania. Jak zawsze-życzymy Wam powodzenia!

A już w najbliższą niedzielę tj. 12 maja przedstawiciele FOODWORKS będą obecni na Dniach Pola w Starymgrodzie k. Kobylina. Zapraszamy!