Targi Rolnicze Glisno 2019

Piękna pogoda, mnóstwo gości oraz cudowna atmosfera-tak w skrócie można opisać Targi Rolnicze połączone z Lubuską Wystawą Bydła Hodowlanego, które odbywały się w miniony weekend w Pałacu w Gliśnie. Nasz dział skupu także tam był!

To co charakteryzuje lubuskie Targi to przede wszystkim różnorodność, która przyciągnęła tłumy odwiedzających z całego regionu. Wystawa zwierząt hodowlanych, kiermasze ogrodnicze i pszczelarskie, stragany z produktami regionalnymi, a nawet konkurs kulinarny to tylko część przygotowanych atrakcji. Pomimo, że w nie jest to wydarzenie nastawione głównie na rolników, stanowili oni liczną część publiczności.

Nasze stoisko także cieszyło się dużą popularnością. Przedstawiciele działu skupu OSI POLAND FOODWORKS prowadzili rozmowy z hodowcami, przedsiębiorcami działającymi w branży rolniczej, weterynarzami, a także osobami, które rozważają podjęcie wyzwania, jakim jest hodowla bydła. Udział w Targach pozwolił na nawiązanie nowych kontaktów, które w przyszłości mogą owocować nawiązaniem stałej kooperacji. Podczas wystawy zwierząt hodowlanych odwiedzający mogli podziwiać bydło pochodzące z gospodarstw, z którymi ściśle współpracujemy m.in. z Osowej Sieni.

To pewne, za rok widzimy się ponownie!

A co nas czeka jeszcze tego lata?

  • 14-16 czerwca 2019- Opolagra – Kamień Śląski k. Opola
  • 29-30 czerwca 2019- XXVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym – Szepietowo
  • 19-22 września 2019-Agro Show – Bednary

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska!