Wsparcie lokalnej społeczności

Wspieranie lokalnej społeczności jest jednym z działań, które OSI POLAND FOODWORKS zawsze podejmuje bez zawahania! Będąc w stałym kontakcie z przedstawicielami władz, znamy istniejące potrzeby i próbujemy choć w części pomóc w ich zaspokojeniu.

W przeciągu ostatnich miesięcy wsparliśmy m.in. sierpniowy, górowski Bieg z Policją, zorganizowaliśmy wyprawkę szkolną dla ponad 50 dzieci z Chróściny. Byliśmy także współorganizatorami III Spartakiady Przedszkolaka w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach-ufundowaliśmy soczki, wafelki, jabłka dla każdego uczestnika oraz nagrody w postaci plecaczków. Jedną z większych, jesiennych inwestycji był zakup dwóch drewnianych elementów placu zabaw w Chróścinie, które umilają dzieciom wolny czas.

OSI POLAND FOOWORKS stara się, aby zaangażowanie w sprawy społeczne służyło wspólnemu dobru oraz wpływało na rozwój regionu, w którym umiejscowiony jest nasz zakład produkcyjny. Każde podjęte działanie to mały krok do przodu, który prowadzi do osiągania coraz to większych celów.