Wyprawka szkolna dla Chróściny

Koniec sierpnia zwiastuje tylko jedno, wracamy do szkoły! Jak co roku OSI POLAND FOODWORKS ufundowało wyprawkę szkolną dla dzieci z Chróściny. Paczki z artykułami szkolnymi trafiły do 55 uczniów, którzy już 2 września rozpoczną naukę.

Wszyscy uczestnicy akcji spotkali się w ostatnią, gorącą sobotę wakacji w Domu Ludowym w Chróścinie. Dzieci i młodzież miały za zadanie narysowanie swojego wspomnienia z wakacji. Na pracach nie zabrakło wypoczynku nad wodą, w górach, wędkowania oraz gier i zabaw w rodzinnym gronie. Sołtys wsi, Pani Katarzyna Maksymczuk wraz z Radą Sołecką przygotowała poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla oraz zimnych napojów.

Wszystkie artykuły zostały dostosowane do wieku uczniów. Każdy otrzymał to, co niezbędne do rozpoczęcia nauki: zeszyty, bloki, teczki, ołówki, nożyczki, kolorowe kredki, plastelinę, a także bidony na wodę. Dzieci z zaciekawieniem oraz ogromnym uśmiechem zaglądały do paczek. Mamy nadzieję, że prezenty ułatwią im powrót do obowiązków związanych ze szkołą.

Wszystkim życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!