Zyskuj z nami!
Skorzystaj z szansy jaką daje kariera w globalnym koncernie o światowych standardach zarządzania-pracuj w OSI!

Poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów oraz osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. OSI POLAND FOODWORKS składa się z wielu działów. Rekrutujemy pracowników na stanowiska należące do struktur produkcyjnych oraz biurowych, takich jak dział administracji, księgowości, sprzedaży czy rozliczeń skupu żywca.

 „Stale doskonalić swoje umiejętności„- tak brzmi jedna z podstawowych wartości Grupy. OSI POLAND FOODWORKS wspiera swoich pracowników pomagając w tworzeniu ścieżki kariery na każdym jej etapie. Oferujemy pomoc w podnoszeniu kwalifikacji poprzez finansowanie specjalistycznych szkoleń oraz kursów językowych, które otwierają drogę do awansu!

Pracując dla OSI zyskujesz także benefity w postaci ubezpieczeń grupowych, bonów świątecznych, wczasów pod gruszą oraz paczek dla dzieci na różne okazje!

Dbamy o atmosferę w pracy! Wzajemny szacunek oraz partnerstwo to wartości, które gwarantują nasz sukces! Integracja stanowi ważny element naszego życia oraz wpływa na pozytywne relacje w pracy, dlatego corocznie organizujemy spotkania wszystkich członków załogi FOODWORKS.

Oprócz pracowników, pamiętamy także o ich bliskich. Jeśli Twoje dziecko lubi prace plastyczne zachęcamy do udziału w licznych konkursach z wartościowymi nagrodami! Chcesz pokazać jak pracujesz? Weź udział w corocznej akcji „Poznaj OSI!”. Planujesz wakacje? Dopłacimy do Waszego wyjazdu!

Wszystkie osoby chętne do nawiązania współpracy zachęcamy do składania aplikacji Tutaj lub wypełnienie formularza.