Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Przedstawiciel ds. skupu

OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z największych dostawców wołowiny w skali Europy. Na rynku polskim działamy od ponad dekady stale rozwijając potencjał produkcyjny oraz skupowy.

W terenie reprezentuje firmę ok. 20 regionalnych przedstawicieli skupu. Posiadamy 4 punkty skupu i gromadzenia zwierząt znajdujące się w woj. warmińsko-mazurskim, woj. kujawsko-pomorskim, woj. zachodniopomorskim oraz woj. dolnośląskim. W codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na partnerskie relacje zarówno między współpracownikami jak i naszymi partnerami biznesowymi.

Zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko: Przedstawiciel ds. skupu

Obszar

  • województwo łódzkie
  • województwo opolskie
  • województwo warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z hodowcami bydła
  • bezpośredni skup bydła w gospodarstwach rolnych
  • poszukiwanie nowych klientów
  • audytowanie gospodarstw

Nasze oczekiwania

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w handlu w branży rolnej
  • motywacja do osiągania wyników
  • wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy własnej
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • predyspozycje do pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę terenową
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • premie uzależnione od realizacji planów skupowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość użytkowania samochodu służbowego w celach prywatnych
  • dodatki świąteczne
  • dodatki okazjonalne
  • bonus za polecenie nowego pracownika
  • ubezpieczenie grupowe oraz Multisport na preferencyjnych warunkach
  • opiekę medyczną za "złotówkę"
  • wczasy pod gruszą oraz dopłaty do wypoczynku dziecka
  • paczki świąteczne dla dzieci

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Siedziba Firmy: Chróścina k./Góry, woj. dolnośląskie, z oddziałem w: Górka k. Ostródy, woj. mazowieckie , Krotoszyn k. Żnina woj. kujawsko-pomorskie, Mieszałki k. Szczecinka woj. zachodniopomorskie

Zapraszamy do składania aplikacji e-mailem na adres: CH.Rekrutacja@osieurope.com

Specjalista ds. sprzedaży z językiem włoskim

OSI POLAND FOODWORKS jeden z największych liderów branży mięsnej, specjalizujący się w produkcji mięsa wołowego.

Zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży z językiem włoskim

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • praca w systemie 1-zmianowym
  • kursy oraz szkolenia (w tym szkolenia językowe)
  • premie roczne
  • dodatki na święta
  • bonusy za polecenie nowego pracownika
  • ubezpieczenie grupowe i program Multisport na preferencyjnych warunkach
  • pakiet medyczny za "złotówkę"

  • tworzenie dokumentacji sprzedażowej (zamówienia, rozliczenia, faktury)
  • tworzenie raportów w Excel
  • kontrola procesu realizacji zamówień dla klientów
  • realizacja ustalonych planów sprzedażowych
  • uprzejma obsługa klientów

Oczekujemy

  • znajomości pakietu MS Office (Excel, Outlook)
  • znajomości języka obcego: włoski - WARUNEK KONIECZNY
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • komunikatywności, sumienności i zaangażowania

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

Dane rejestrowe spółki