Aktualności

OSI Poland Foodworks - Zawody Wędkarskie o Puchar OSI

W ubiegłą niedzielę w Pudliszkach na zbiorniku Porąbka odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar OSI!

OSI Poland Foodworks - AGRO SHOW Bednary 2021

W dniach 24-26 września w Bednarach koło Poznania odbyła się jedna z największych wystaw rolniczych w Europie pod nazwą AGRO SHOW. Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentowało kilkaset firm.

OSI Poland Foodworks - Food Safety Always

Tegoroczne obchody Dni Bezpiecznej Żywności świętowaliśmy pod hasłem Food Safety Always czyli Zawsze Bezpieczna Żywność!

OSI Poland Foodworks - Dni Grzmiącej

W minioną sobotę świętowaliśmy wyczekiwane od ponad roku Dni Grzmiącej. Wydarzenie przyciągnęło mieszkańców Gminy Grzmiąca na stadion sportowy, gdzie nie zabrakło licznych atrakcji zarówno dla starszych, jak i dla najmłodszych uczestników!

OSI Poland Foodworks - Szkolenie w Minikowie

21 lipca w Minikowie odbyło się szkolenie dla hodowców bydła z zakresu zarządzania okresem przejściowym bydła mlecznego.

OSI Poland Foodworks - Narodowy Dzień Mlecznej Fermy

2 lipca przedstawiciele działu skupu OSI POLAND FOODWORKS wzięli udział w Narodowym Dniu Mlecznej Fermy, który w tym roku przybrał nową, hybrydową formę.

OSI Poland Foodworks - Konkurs Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzony jest Dzień Ziemi, uważany za największe ekologiczne święto na świecie.

OSI Poland Foodworks - European Graduate Program

For our European Graduate Program, we are looking for dedicated graduates for our three divisions in Germany, the United Kingdom and Poland.

Are you passionate about sustainable food production? Do you enjoy optimizing complex processes and developing strategies? If so, we would love to meet you!

OSI Poland Foodworks - Zajączek w OSI!

Do naszego zakładu zajrzał Zajączek wielkanocny i zostawił ponad 250 paczek pełnych słodkości i zdrowych przekąsek dla wszystkich dzieci pracowników OSI POLAND FOODWORKS!

OSI Poland Foodworks - Każdy % się liczy

Początek roku to okres kiedy rozpoczyna się proces przekazywania informacji PIT-11 przez pracodawców, a następnie rozliczanie rocznej deklaracji podatkowej.

OSI Poland Foodworks - Cultivate - program zrównoważonego rolnictwa

OSI POLAND FOODWORKS kultywuje wartości zrównoważonego rozwoju, promując stosowanie zrównoważonych praktyk hodowlanych. Na potrzeby zapewnienia jakości na poziomie pojedynczej fermy, OSI GROUP stworzyło nowy program hodowli bydła, obejmujący cały łańcuch dostaw.

OSI Poland Foodworks - Mikołajkowe paczki dla Chróściny

6 grudnia to data doskonale znana wszystkim dzieciom – Mikołajki!

OSI Poland Foodworks - Mikołaj dotarł do OSI!

To już kolejny rok z rzędu, kiedy Święty Mikołaj nie zapomina o wszystkich, grzecznych dzieciach pracowników OSI POLAND FOODWORKS.

OSI Poland Foodworks - Kartka bożonarodzeniowa

Grudzień to radosny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Jedną z wielu tradycji jest wysyłanie kartek świątecznych z życzeniami. Aby kartka OSI była w tym roku niepowtarzalna i oryginalna zorganizowaliśmy Konkurs dla dzieci pracowników.

OSI Poland Foodworks - Wspieramy sport!

OSI POLAND FOODWORKS zostało Partnerem Klubu tenisowego LKS "Błękitni" Niechłód, stawiającego na szkolenie młodzieży, funkcjonującego na terenie Święciechowy.

OSI Poland Foodworks - Rozbudowa magazynu żywca

W listopadzie 2019 roku rozpoczęła się jedną z największych inwestycji, powstała w ostatnich latach w zakładzie w Chróścinie. Przebudowie uległ magazyn przyjęcia żywca, który rozpocznie swoją działalność w listopadzie.

OSI Poland Foodworks - Rowerowe OSI

Dbanie o własne zdrowie, środowisko oraz wsparcie działań charytatywnych to trzy ważne cele, które realizowaliśmy, dołączając do ogólnopolskiej akcji Rower Pomaga. Wspólnymi siłami przejechaliśmy 13 000 km!

OSI Poland Foodworks - Dni Bezpiecznej Żywności 2020

Bezpieczeństwo żywności to ogół koniecznych do spełnienia warunków i działań, które muszą być podjęte podczas wszystkich etapów procesu produkcji żywności i obrotu handlowego żywnością, celem zapewnienia bezpieczeństwa życia i zdrowia konsumentów.

OSI Poland Foodworks - Polski rolnik z tytułem Flagowego Farmera McDonald’s!

Flagship Farmers to Program McDonald’s zrzeszający hodowców oraz rolników na całym świecie, motywujący do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami w zakresie rozwoju własnej działalności.

OSI Poland Foodworks - Konkurs Safeworks 2020

Safeworks to konkurs promujący wśród pracowników przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w środowisku pracy, podnoszący świadomość bezpiecznych zachowań oraz angażujący pracowników w kształtowanie bezpiecznego miejsca pracy.

OSI Poland Foodworks - Książki, puzzle i gry dla szpitali oraz domów dziecka

Dział skupu OSI POLAND FOODWORKS ufundował książki, puzzle i gry dla
17 dziecięcych oddziałów szpitali oraz domów dziecka z całej Polski!

OSI Poland Foodworks - Konkurs "Dbam o środowisko"

5 czerwca na całym świecie obchodzony jest Dzień Środowiska. 

OSI Poland Foodworks - Wspieranie lokalnej społeczności

Wspieranie lokalnej społeczności jest jednym z działań, które OSI POLAND FOODWORKS zawsze podejmuje bez zawahania! Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele jednostek jeszcze bardziej potrzebuje pomocy. Nie przeszliśmy obok tego obojętnie.

OSI Poland Foodworks - Maseczki i apteczki dla pracowników

W trosce o nasze dobro Grupa OSI przekazała wszystkim pracownikom OSI POLAND FOODWORKS oraz firm podwykonawczych apteczki higieniczne.

OSI Poland Foodworks - Podziękowanie!

Od kilku tygodni wspólnymi siłami walczymy, aby nasz zakład funkcjonował bez zakłóceń. Stan epidemii powoduje konieczność podjęcia wielu dodatkowych kroków, które nie ułatwiają tego trudnego zadania, ale chronią nasze zdrowie.

OSI Poland Foodworks - Dzień baterii

18 lutego obchodziliśmy dzień baterii. Czym są dla człowieka we współczesnym świecie? Przede wszystkim gwarantem funkcjonowania wielu przenośnych urządzeń, ułatwiających codzienne życie.

OSI Poland Foodworks - Konferencja w Węgierkach

27 lutego w Węgierkach w województwie wielkopolskim odbyła się konferencja zorganizowania przez OSI POLAND FOODWORKS, której główna tematyka dotyczyła dobrostanu zwierząt.

OSI Poland Foodworks - Wspieramy Fundację!

OSI POLAND FOODWORKS zostało Partnerem Fundacji Rodziny DUDA im. Maksymiliana Dudy!

OSI Poland Foodworks - Koncert Kolęd w Witoszycach

W piątkowe popołudnie, 24 stycznia w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach po raz szesnasty uczniowie z pobliskiego regionu wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd. OSI POLAND FOODWORKS jako sponsor i partner strategiczny od lat wspiera to przedsięwzięcie.

OSI Poland Foodworks - Dzień Bez Opakowań Foliowych

23 stycznia w Polsce jest obchodzony Dzień Bez Opakowań Foliowych. Z tej okazji dział marketingu OSI POLAND FOODWORKS rozdawał wszystkim pracownikom bawełniane torby firmowe.

OSI Poland Foodworks - Wigilia firmowa

Zgodnie z naszą coroczną tradycją, 18 grudnia wszyscy pracownicy OSI POLAND FOODOWORKS spotkali się w ramach Wigilii firmowej, aby wspólnie spędzić choć kilka chwil w okresie oczekiwania na Boże Narodzenie.

OSI Poland Foodworks - Integracyjny koniec roku

Grudzień to miesiąc oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz czas wspólnych spotkań działowych, które są doskonałą okazją do nawiązania relacji poza pracą, integracji oraz oderwania od codziennych obowiązków.

OSI Poland Foodworks - Tajemniczy gość w Chróścinie

6 grudnia-tej daty nie trzeba nikomu przypominać! Mikołajki są doskonale znane na całym świecie, a historia tego zwyczaju sięga IX wieku. Niezmiennie, od lat Święty Mikołaj odwiedza także OSI POLAND FOODWORKS i zostawia upominki dla wszystkich grzecznych dzieci naszych pracowników.

OSI Poland Foodworks - Spotkanie z hodowcami w Bobolicach

W miniony wtorek w Bobolicach sąsiadujących z Mieszałkami, gdzie mieści się nasz oddział skupu odbyło się spotkanie branżowo-szkoleniowe zatytułowane „Dobre praktyki hodowlane – znaczenie i zasady dobrostanu zwierząt”. 

OSI Poland Foodworks - Szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy

30 listopada pracownicy zakładu produkcyjnego w Chróścinie wzięli udział w całodniowym szkoleniu z zasad udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy reprezentowali różne działy, począwszy od administracji, sprzedaży po ubój oraz rozbiór.

OSI Poland Foodworks - Spartakiada w Witoszycach

Cudowna zabawa, duch rywalizacji oraz gorący doping-to tylko krótkie streszczenie IV Spartakiady Przedszkolaka, która odbyła się 14 listopada
w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Władysława Reymonta w Witoszycach. To kolejny rok z rzędu, kiedy OSI POLAND FOODWORKS wspiera to wydarzenie jako współorganizator oraz sponsor.

OSI Poland Foodworks - Dobrostan zwierząt w procesie transportu

26 października w Skorzęcinie odbyła się konferencja dotycząca dobrostanu zwierząt w procesie załadunku, transportu i rozładunku. W wydarzeniu wzięły udział wszystkie firmy transportowe współpracujące z OSI POLAND FOODWORKS oraz pracownicy działu skupu.

OSI Poland Foodworks - Światowy Dzień Mycia Rąk

15 października obchodzony jest Światowy Dzień Mycia Rąk, ustanowiony przez ONZ w 2008 roku jako akcja, której celem jest globalna edukacja na temat higieny rąk.

OSI Poland Foodworks - Anuga 2019

Od 6 do 9 października w niemieckiej Kolonii trwały największe i najważniejsze targi branży spożywczej na świecie Anuga. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, ponieważ wydarzenie obchodziło swoje setne urodziny!

OSI Poland Foodworks - Bieg Dziczkiem w Górze

W minioną niedzielę zorganizowano w Górze Bieg Dziczkiem. VI edycja tego sportowego wydarzenia przyciągnęła pasjonatów w każdym wieku – od przedszkolaków po seniorów.

OSI Poland Foodworks - Pożegnanie sezonu letnich targów podczas Agro Show 2019

W dniach 19-22 września w Bednarach pod Poznaniem odbywała się największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. Dla przedstawicieli działu skupu FOODWORKS było to ostatnie wydarzenie targowe w tym roku.

OSI Poland Foodworks - Dni Bezpiecznej Żywności

Bezpieczeństwo żywności to podstawowy warunek funkcjonowania naszej produkcji. Krótko definiując, są to działania podejmowane na wszystkich etapach produkcji lub obrotu żywnością, w celu zapewnienia zdrowia i życia człowieka. 

OSI Poland Foodworks - Akcja Pocztówka z wakacji

Wakacje powoli dobiegają końca, a co za tym idzie-zbliża się szkoła! Dla wszystkich dzieci pracowników zakładu OSI POLAND FOODWORKS przeprowadziliśmy Akcję. 

OSI Poland Foodworks - Dożynki Gminne w Chróścinie

Święto plonów to staropolski obrzęd organizowany w celu podziękowania za sezon żniw i prac polowych. Niegdyś obchodzone w pierwszy dzień jesieni, współcześnie odbywają się w sierpniu oraz wrześniu, łącząc obchody religijne i ludowe. 

OSI Poland Foodworks - Targi branży rolniczej

W miniony weekend dział skupu OSI POLAND FOODWORKS gościł na dwóch wydarzeniach branży rolniczej tj. Narodowym Dniu Mlecznej Fermy w Kietrzu oraz Targach Rolnych Agro Pomerania zorganizowanych w Barzkowicach.

OSI Poland Foodworks - OSI FOODWORKS Team w Biegu z Policją

31 sierpnia odbył się X Bieg z Policją. Ulicami Góry pobiegło 260 zawodników, w tym drużyna OSI POLAND FOODWORKS w 5 osobowym składzie.

OSI Poland Foodworks - Wyprawka szkolna dla Chróściny

Koniec sierpnia zwiastuje tylko jedno, wracamy do szkoły! Jak co roku OSI POLAND FOODWORKS ufundowało wyprawkę szkolną dla dzieci z Chróściny. Paczki z artykułami szkolnymi trafiły do 55 uczniów, którzy już 2 września rozpoczną naukę.

OSI Poland Foodworks - Sukces OSI POLAND FOODWORKS w Dublinie!

Kolejna, V Edycja prestiżowego konkursu World Steak Challenge za nami!

OSI Poland Foodworks - Carpooling w OSI

Czerwiec w OSI stał pod znakiem nowej Akcji Carpooling. Co kryje się za tym pojęciem? Mówiąc w skrócie to idea wspólnego do dojazdu do miejsca pracy. 

OSI Poland Foodworks - Byliśmy w Szepietowie

Ostatni, gorący weekend czerwca przedstawiciele działu skupu OSI POLAND FOODWORKS spędzili na XXVI Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie.

OSI Poland Foodworks - Kolejne etapy szkolenia menadżerów

Od czerwca 2018 roku kierownicy oraz brygadziści pracujący w zakładzie produkcyjnym w Chróścinie uczestniczą w szkoleniu menadżerów, które składa się z czterech modułów. W dniach 9-10 czerwca 2019 r. grupa B odbyła trzeci moduł nauczania, zaś 16 i 17 czerwca grupa A zakończyła cały cykl podczas czwartej, ostatniej już części szkolenia.

OSI Poland Foodworks - Dzień Środowiska z OSI

5 czerwca na całym świecie obchodzony jest Dzień Środowiska. Z tej okazji OSI POLAND FOODWORSKS w dniach 12-13 czerwca zorganizowało warsztaty dla wszystkich uczniów Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach, których tematyka dotyczyła segregacji odpadów.

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności