Wołowina

Przywiązujemy ogromną rolę do procedur zapewniających bezpieczeństwo produkowanego mięsa na każdym etapie produkcji, począwszy od przyjęcia żywca wołowego, poprzez ubój, rozbiór i dostawę towaru do klienta.

Skup bydła

Jako niezawodny partner oferujemy hodowcom bydła wysokie standardy obsługi, uczciwe rozliczenia, pewne płatności i system kontraktacji pozwalający na stabilny rozwój hodowli oraz uzyskiwanie wyższych cen w skupie.

Zrównoważony
rozwój

Działania te są prowadzone poprzez wykorzystanie systemów zarządzania zrównoważonym rozwojem oraz zobowiązanie Firmy do ciągłego doskonalenia jej wyników w zakresie działań środowiskowych...

OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z krajowych przedstawicieli amerykańskiego koncernu OSI GROUP, globalnego producenta i dostawcy świeżego, a także mrożonego mięsa wołowego, drobiowego, wieprzowego, z ponad 100 letnią tradycją, cieszącego się znakomitą reputacją na międzynarodowym rynku produktów spożywczych...

Czytaj więcej

System Hodowli Bydła „CULTIVATE”

OSI POLAND FOODWORKS kultywuje wartości zrównoważonego rozwoju, promując stosowanie zrównoważonych praktyk hodowlanych. Wprowadzony w lipcu 2019 roku program o nazwie „CULTIVATE”, oddziałuje na wszystkie obszary zarządzania fermą i zapewnia jej zrównoważony rozwój . Obecnie w programie uczestniczy około 24369 polskich hodowców, otrzymujących premie finansowe przy sprzedaży bydła.

Czytaj więcej

European Graduate Program

03 grudzień 2021

Zawody Wędkarskie o Puchar OSI

05 październik 2021
W ubiegłą niedzielę w Pudliszkach na zbiorniku Porąbka odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar OSI!

AGRO SHOW Bednary 2021

27 wrzesień 2021
W dniach 24-26 września w Bednarach koło Poznania odbyła się jedna z największych wystaw rolniczych w Europie pod nazwą AGRO SHOW. Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentowało kilkaset firm.

Food Safety Always

18 wrzesień 2021
Tegoroczne obchody Dni Bezpiecznej Żywności świętowaliśmy pod hasłem Food Safety Always czyli Zawsze Bezpieczna Żywność!

Dni Grzmiącej

01 wrzesień 2021
W minioną sobotę świętowaliśmy wyczekiwane od ponad roku Dni Grzmiącej. Wydarzenie przyciągnęło mieszkańców Gminy Grzmiąca na stadion sportowy, gdzie nie zabrakło licznych atrakcji zarówno dla starszych, jak i dla najmłodszych uczestników!

Szkolenie w Minikowie

22 lipiec 2021
21 lipca w Minikowie odbyło się szkolenie dla hodowców bydła z zakresu zarządzania okresem przejściowym bydła mlecznego.

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

sdfsdfs

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności