Wołowina dla HoReCa

Kanał HoReCa to szczególnie wymagający odbiorca wołowiny, o wysokich oczekiwaniach w zakresie jakości mięsa wołowego, a przed wszystkim jego obróbki. Współpraca z tym kanałem sprzedaży wymaga nie tylko odpowiedniego reżimu produkcyjnego, ale i elastycznego zaplecza organizacyjnego. Zrozumienie specyfiki HoReCa to warunek dobrej kooperacji.

OSI GROUP zachowuje ważną pozycję w systemie światowych dostaw wołowiny dla kanału HoReCa. Także w Polsce, grupa reprezentowana przez OSI POLAND FOODWORKS dzięki posiadanemu potencjałowi produkcyjnemu i wysokiej kulturze produkcyjnej jest w stanie zaspokoić specyficzne oczekiwania tego sektora.

Na ofertę wołowiny dla kanału HoReCa składają się przede wszystkim takie produkty jak polędwica, rostbef i antrykot. Najbardziej pożądaną częścią naszej oferty  jest wołowina sezonowana. Produkujemy ją w oparciu o wyselekcjonowany surowiec. W procesie dojrzewania wołowina nabiera wyjątkowej kruchości, stanowiąc najwyższej jakości mięso kulinarne, które zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności