Misja. Wizja. Wartości

Misja

Fundamentem zapewniającym realizację Misji są przede wszystkim trwałe i partnerskie relacje z hodowcami bydła. Partnerstwo budowane jest w oparciu o wysoką kulturę relacji, przejrzyste zasady oraz rynkowe ceny skupu bydła podwyższone o premie kontraktacyjne, a także uczciwe i pewne rozliczenia finansowe. Dzięki wysokim standardom współpracy, hodowcy bydła zyskują możliwość kształtowanie rozwoju własnego gospodarstwa i hodowli w perspektywie wieloletniej.

Misja OSI POLAND FOODWORKS:
Produkcja najwyższej jakości wołowiny w oparciu o trwałe i partnerskie relacje.

Ubojnia zyskuje zabezpieczenie dostaw bydła oraz kontrolę nad jakością hodowli już na etapie wczesnego życia zwierząt. W połączeniu z wielostopniowym system nadzoru jakości i bezpieczeństwa produkcji w ubojni, OSI POLAND FOODWORKS gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i najwyższą jakość produkowanej wołowiny. Więcej o polityce jakości – kliknij.

Wizja

Realizacja Misji pozwala nam skutecznie urzeczywistniać wizję OSI GROUP:
Kluczowy w wymiarze globalnym, dostawca żywności dla wiodących światowych marek.

Wartości

Na potrzeby realizacji Misji i Wizji przyjęliśmy zestaw wartości, które charakteryzują kulturę organizacyjną OSI POLAND FOODWORKS. Wartości te są punktem wyjściowym dla każdych działań operacyjnych.

  • Działać w najlepszym interesie Grupy
  • Dążyć do tworzenia partnerskich relacji
  • Stale doskonalić swoje umiejętności
  • Poszukiwać innowacyjnych rozwiązań
  • Pracować zespołowo
  • Działać uczciwie

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności